O mnie

Cześć!

Mam na imię Ania i pochodzę z Łodzi. Tu skończyłam studia na Wydziale Zarządzania, a niedawno (po urlopie macierzyńskim) zrezygnowałam z pracy w korporacji i założyłam firmę fotograficzną Anna Stefańska Photography.

Czas urlopu postanowiłam wykorzystać na rozwój moich pasji, które bardzo długo we mnie kiełkowały i czekały na swój moment.

W mojej głowie jest wiele rzeczy, lecz każda z nich ma swoje miejsce i każdej z nich poświęcam odpowiednio dużo czasu, aby wydobyć jej pełną esencję i niepowtarzalność. Szukam detali. We wszystkim. Szukam wyjątkowości. Staram się spowalniać ten przyspieszony świat.

Mój blog koncentruje na trzech dziedzinach:

Podróże

Szukam niekonwencjonalnych, sekretnych miejsc, nawet w zatłoczonych miastach. Na pewno znajdziecie u mnie zakątki, o których wcześniej nie słyszeliście, lub po prostu przeoczyliście.

Zapraszam na wycieczki z gotowymi trasami, które znajdziecie u mnie na blogu. To bardzo ułatwi Wam zwiedzanie, a jeśli po drodze natkniecie się na coś ciekawego, podzielcie się tym ze mną i innymi!

Fotografia kulinarna

Mój konik;)

Ukończyłam kurs fotografii kulinarnej w Akademii Fotografii w Warszawie. Nauczyłam się podstaw, różnych sposobów pracy ze światłem, stylizacji i kompozycji, obsługi sprzętu.

Tak naprawdę jednak, cała praca i nauka zadziała się potem. Nadal uczę się na własnych błędach i nabieram doświadczenia wykorzystując prawie każdą wolną chwilę na fotografię.

Rozwój

Ponieważ niedawno założyłam firmę, myślę, że blog to świetne miejsce, aby dzielić się z Wami moim doświadczeniem podczas tej drogi. Od momentu gdy zastanawiamy się czy zakładanie firmy w ogóle jest dla nas i czy ma sens, poprzez formalności przy otwieraniu biznesu, aż do momentu gdy mamy już swoją firmę i należałoby o nią trochę zadbać i zatroszczyć się aby pięknie rozkwitała:)

Poza tym mniej formalne rzeczy takie jak filozofia, sztuka, teatr, film, nowoczesność kontra 'stare dobre czasy', joga, muzyka, ciekawość świata i ludzi.

Czyli to wszystko co robi na mnie ogromne wrażenie, a może także będzie dla Was inspiracją.

Chciałam stworzyć to miejsce, aby ugościć wszystkich, którzy także poszukują wyjątkowości w tym naszym przyspieszonym życiu.

Elementsofann to elementy z których składam się ja, ale także każdy z nas.

Mam nadzieję, że choć niektórzy z Was znajdą tu swoją przystań i przestrzeń a także inspiracje i pole do rozmyślań.

 

Zapraszam! ♥

Cześć! Jestem Ania
fotografia kulianrna

Fotografuję, podróżuję i od czasu do czasu ugotuję coś dobrego, czym oczywiście zawsze się dzielę tu na blogu:) Oprócz tego opisuję tu moje wycieczki 'poza utartą ścieżką' a także rzeczy, które mnie inspirują, a może będą także inspiracją dla Ciebie. <3

Jestem tutaj:

Przepisy kulinarne
przepisy kulinarne
Foodki - fotografie potraw i zdjęcia kulinarne
rondel
mytastepol.com
Upieczmy.pl - Twoje przepisy kulinarne. Przepisy na każdy dzień.