O mnie

Witajcie!

Mam na imię Ania i pochodzę z Łodzi. Tu skończyłam studia na Wydziale Zarządzania, a obecnie jestem na urlopie wychowawczym z moją 2-letnią córeczką.

Czas urlopu postanowiłam wykorzystać na rozwój moich pasji, które bardzo długo we mnie kiełkowały i czekały na swój moment.

W mojej głowie jest wiele rzeczy, lecz każda z nich ma swoje miejsce i każdej z nich poświęcam odpowiednio dużo czasu, aby wydobyć jej pełną esencję i niepowtarzalność. Szukam detali. We wszystkim. Szukam wyjątkowości. Staram się spowalniać ten przyspieszony świat.

Mój blog koncentruje na trzech dziedzinach:

Podróże

Szukam niekonwencjonalnych, sekretnych miejsc, nawet w zatłoczonych miastach. Na pewno znajdziecie u mnie zakątki, o których wcześniej nie słyszeliście, lub po prostu przeoczyliście.

Zapraszam na wycieczki z gotowymi trasami, które znajdziecie u mnie na blogu. To bardzo ułatwi Wam zwiedzanie, a jeśli po drodze natkniecie się na coś ciekawego, podzielcie się tym ze mną i innymi!

Fotografia kulinarna

Ukończyłam kurs fotografii kulinarnej w Akademii Fotografii w Warszawie. Nauczyłam się podstaw, różnych sposobów pracy ze światłem, stylizacji i kompozycji, obsługi sprzętu.

Tak naprawdę jednak, cała praca i nauka zadziała się potem. Nadal uczę się na własnych błędach i nabieram doświadczenia wykorzystując prawie każdą wolną chwilę na fotografię.

Inspiracje

Filozofia, sztuka, teatr, film, nowoczesność kontra 'stare dobre czasy', joga, muzyka, ciekawość świata i ludzi, wewnętrzne konflikty.

Czyli to wszystko co robi na mnie ogromne wrażenie, a może także będzie dla Was inspiracją.

Chciałam stworzyć to miejsce, aby ugościć wszystkich, którzy także poszukują wyjątkowości w tym naszym przyspieszonym życiu.

Elementsofann to elementy z których składam się ja, ale także każdy z nas.

Mam nadzieję, że choć niektórzy z Was znajdą tu swoją przystań i przestrzeń a także inspiracje i pole do rozmyślań.