O mnie

Witajcie!

Mam na imię Ania i pochodzę z Łodzi. Tu skończyłam studia na Wydziale Zarządzania, a obecnie jestem na urlopie wychowawczym z moją 2-letnią córeczką.

Czas urlopu postanowiłam wykorzystać na rozwój moich pasji, które bardzo długo we mnie kiełkowały i czekały na swój moment.

W mojej głowie jest wiele rzeczy, lecz każda z nich ma swoje miejsce i każdej z nich poświęcam odpowiednio dużo czasu, aby wydobyć jej pełną esencję i niepowtarzalność. Szukam detali. We wszystkim. Szukam wyjątkowości. Staram się spowalniać ten przyspieszony świat.

Mój blog koncentruje na trzech dziedzinach:

Podróże

Szukam niekonwencjonalnych, sekretnych miejsc, nawet w zatłoczonych miastach. Na pewno znajdziecie u mnie zakątki, o których wcześniej nie słyszeliście, lub po prostu przeoczyliście.

Zapraszam na wycieczki z gotowymi trasami, które znajdziecie u mnie na blogu. To bardzo ułatwi Wam zwiedzanie, a jeśli po drodze natkniecie się na coś ciekawego, podzielcie się tym ze mną i innymi!

Fotografia kulinarna

Ukończyłam kurs fotografii kulinarnej w Akademii Fotografii w Warszawie. Nauczyłam się podstaw, różnych sposobów pracy ze światłem, stylizacji i kompozycji, obsługi sprzętu.

Tak naprawdę jednak, cała praca i nauka zadziała się potem. Nadal uczę się na własnych błędach i nabieram doświadczenia wykorzystując prawie każdą wolną chwilę na fotografię.

Inspiracje

Filozofia, sztuka, teatr, film, nowoczesność kontra 'stare dobre czasy', joga, muzyka, ciekawość świata i ludzi, wewnętrzne konflikty.

Czyli to wszystko co robi na mnie ogromne wrażenie, a może także będzie dla Was inspiracją.

Chciałam stworzyć to miejsce, aby ugościć wszystkich, którzy także poszukują wyjątkowości w tym naszym przyspieszonym życiu.

Elementsofann to elementy z których składam się ja, ale także każdy z nas.

Mam nadzieję, że choć niektórzy z Was znajdą tu swoją przystań i przestrzeń a także inspiracje i pole do rozmyślań.

Witaj na moim blogu

Elementsofann to blog podróżniczo-kulinarny z domieszką inspiracji, które ubarwią banalny dzień. Mam nadzieję, że poczujesz się tu ciepło, przytulnie i wyjątkowo.

MÓJ INSTAGRAM
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Error: admin-ajax.php test was not successful. Some features may not be available.

Please visit this page to troubleshoot.

Jestem tutaj:

Przepisy kulinarne
przepisy kulinarne
Foodki - fotografie potraw i zdjęcia kulinarne
rondel
mytastepol.com
Upieczmy.pl - Twoje przepisy kulinarne. Przepisy na każdy dzień.