Inspiracje

Weekendu pełnego inspiracji!

Podczas tygodnia bardzo często trafiam na ciekawe zdjęcia, przepisy, artykuły, historie ludzi, wystawy i wydarzenia kulturalne, piękny design czy nowości muzyczne, a później to umyka gdzieś w gąszczu sieci lub idzie w niepamięć.

Dlatego postanowiłam rozpocząć nową serię wpisów, gdzie będziecie mogli odnaleźć linki do stron ze wszystkimi powyższymi dobrodziejstwami i wykorzystać ją w ciągu weekendu.

Zapraszam w każdy piątek!

Malta Festival Poznań  trwa od 15 do 24 czerwca. Jak zawsze ogromna dawka kultury. Teatr+muzyka+film+spotkania+warsztaty.

Dwaj indywidualiści. Ten pierwszy to mój niekwestionowany ulubieniec. Dali, Warhal - Geniusz Wszechstronny. 23 Marzec - 30 wrzesień Muzeum Teatru im. Henryka Tomaszewskiego we Wrocławiu, pl. Wolności 7a.

Bardzo mi się spodobał ten projekt! Planszówki znów wracają do łask, a książka dodatkowo ukazuje jak w sposób kreatywny można spędzić czas z rodziną lub przyjaciółmi (bez dodatkowych rekwizytów - często wystarczy kartka i długopis). "W to mi graj! Joanna Glogaza.

Sprzedaj lodówkę i jedź dookoła świata! 

Bajki zdarzają się naprawdę. Ta dziewczyna stworzyła kosmetyki (tak naturalne, pozbawione konserwantów, że trzeba je trzymać w lodówce) doceniane na świecie i wciąż mało znane w Polsce.

Czy także myślisz, że nigdy nie jest za późno?

Minimalizm w modzie. Idealna sukienka na upalne lato!

Jeśli weekend, to może wyskoczymy za miasto? W połowie drogi pomiędzy łodzią a Warszawą znajdują się urocze Borówkowe Domki. Pamiętaj aby zarezerwować  z dużym wyprzedzeniem!

Twórcze Warsztaty w Fabryce Sztuki, dla małych i dużych dzieci przez cały czerwiec w Łodzi.

A może rozpocząć weekend pysznym sobotnim śniadaniem w Caffe przy ulicy (Łódź) a zakończyć wieczornym seansem genialnego filmu, który przeniesie nas do magicznej Katalonii.

"Uważam, że ciekawość życia we wszystkich jego aspektach jest tajemnicą ludzi naprawdę twórczych". Leo Burnett

Udanego weekendu!

 

By Ania Stefanska, 15 czerwca 2018
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cześć! Jestem Ania
fotografia kulianrna

Fotografuję, podróżuję i od czasu do czasu ugotuję coś dobrego, czym oczywiście zawsze się dzielę tu na blogu:) Oprócz tego opisuję tu moje wycieczki 'poza utartą ścieżką' a także rzeczy, które mnie inspirują, a może będą także inspiracją dla Ciebie. <3

Jestem tutaj:

Przepisy kulinarne
przepisy kulinarne
Foodki - fotografie potraw i zdjęcia kulinarne
rondel
mytastepol.com
Upieczmy.pl - Twoje przepisy kulinarne. Przepisy na każdy dzień.