Inspiracje

Dobrego weekendu!

Tegoroczne weekendy rozpieszczają nas pogodowo jak nigdy. Jak to wykorzystujecie? Jezioro, morze, działka, balkon?

Ta książka może Wam towarzyszyć w każdym z tych miejsc, a dodatkowo w poprzedni piątek odbyła się premiera filmu na jej podstawie.  W rolach głównych niezwykła para - Penelope Cruz i Javier Bardem.

Zauważyłam, że ostatnio w modzie jest Shakshuka (potrawa). Wiecie co to? Ja nie wiedziałam. Znajdziecie ją w różnych wydaniach tu (j.ang.), tu i tu.

Idealne rozwiązanie na gorące dni! Słoik z kranem w sam raz na lemoniadę.

Niedaleko Białegostoku, na skraju Puszczy Knyszyńskiej znajduje się jedno z najbardziej zadbanych miasteczek w Polsce - Supraśl. To tam już po raz drugi odbywa się Podlasie Slowfest. Koncerty, wycieczki, warsztaty, teatr, kulinaria, słuchowiska.  Warto znaleźć odrobinę czasu aby się tam wybrać! Od 30 czerwca do 12 sierpnia.

Wystawa "All Too Human" w londyńskim muzeum Tate ukazuje zmysłowość i intensywność życia. Dwóch wybitnych malarzy - Francis Bacon i Lucian Freud prezentują postacie ludzkie, ich relacje i otoczenie w sposób bardzo prawdziwy, intymny i bezpośredni. Wystawa trwa do 27 sierpnia 2018r.

Przecudne bikini!

Oglądacie Mistrzostwa Świata  w piłce nożnej? Stadiony to nie jedyne miejsce gdzie można grać w piłkę. Spójrzcie na te niesamowite zdjęcia z całego świata.

Kto wybiera się na największe wydarzenie tego weekendu w Łodzi?

Jeśli będziecie mieć trochę czasu w sobotni lub niedzielny poranek (a pogoda tym razem nie do końca będzie zachęcać do wędrówek ) może pokusicie się na wykonanie swoich własnych osobistych bajgli?

Dbajcie o siebie i do następnego!

By Ania Stefanska, 22 czerwca 2018
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cześć! Jestem Ania
fotografia kulianrna

Fotografuję, podróżuję i od czasu do czasu ugotuję coś dobrego, czym oczywiście zawsze się dzielę tu na blogu:) Oprócz tego opisuję tu moje wycieczki 'poza utartą ścieżką' a także rzeczy, które mnie inspirują, a może będą także inspiracją dla Ciebie. <3

Jestem tutaj:

Przepisy kulinarne
przepisy kulinarne
Foodki - fotografie potraw i zdjęcia kulinarne
rondel
mytastepol.com
Upieczmy.pl - Twoje przepisy kulinarne. Przepisy na każdy dzień.